شیرپوینت مجموعه‌ای از ابزارهایی جالب است. اما مزیت بالقوه راه‌اندازی آن چیست؟

در اینجا به برخی مزایای عمومی این نرم‌افزار برای سازمان می‌پردازیم:

افزایش بهره‌وری و کارایی از طریق همکاری در محیط این نرم‌افزار باعث کاهش مراحل انجام وظایف شده و از دوباره‌کاری‌ها جلوگیری می‌کند.


ادامه مطلب

ابزاری است که به ما کمک می‏کند بفهمیم در موقعیت‏های استراژیک عوامل اقتصادی چگونه رفتار می‏کنند.

با استفاده از نظریه بازی‏ می‏توان موقعیت‏های استراتژیک مختلف را به بازی مدل سازی کرد که در این ارتباط دانشمندی به‏ نام شیلینگ با مطرح‏ کردن تئوری خود مبتنی بر تحلیل موقعیت‏های آماده‏ سازی تسحیلات گروه‏های مختلف در جنگ توانست جایزه نوبل را به خود اختصاص دهد.


ادامه مطلب

امروزه داشتن یک سایت اینترنتی یک امتیاز در تجارت محسوب می شود. دیگر نیاز نیست محصولات خود را محدود به شهر، استان و یا کشور خود کنید. با طراحی یک وب سایت حرفه ای قادر هستید کالا، خدمات و محصولات خود را در سطح جهانی مطرح کنید و در کمترین زمان ممکن و به سهولت به مشتریان خود سرویس ارائه دهید.


ادامه مطلب

شیرپوینت مجموعه‌ای از سرویس‌هاست که تیم کاری را در همگرایی و همکاری بهتر با یکدیگر توانمند می‌سازد و امکاناتی چون توسعه، به اشتراک‌گذاری و مدیریت اطلاعات، پیگیری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار را دارا می‌باشد.

مزایای بالقوه شیرپوینت عبارت‌اند از افزایش کارایی تیم، انعطاف بیشتر در برابر تغییرات محیطی، مدیریت محتوا بهتر،کنترل وظایف، کاهش هزینه‌ها، دستیابی سریع‌تر به اهداف و انتشار وسیع‌تر اطلاعات.


ادامه مطلب

هر سال روز ۱۵ خرداد برابر با پنجم ژوئن در سراسر جهان با عنوان روز جهانی محیط زیست گرامی داشته می‌شود. روز جهانی محیط زیست،World Environment Day، روزی است که از سوی سازمان ملل برای افزایش آگاهی مردم برای نگهداری محیط زیست و ترغیب سیاستمداران به گرفتن تصمیماتی برای رویارویی با تخریب محیط زیست و گونه‌های زیستی‌جانوری، به عنوان روز محیط زیست انتخاب شده‌است.


ادامه مطلب

امروزه با روند رشد چشمگیر تکنولوژی و تبدیل تمام سیستمهای کاغذی و سنتی به سیستمهای کامپیوتری،
سازمانها در انجام بسیاری از کارهای خود نیازمند سرعت و دقت بالایی هستند. در روشهای قدیمی و دستی
هزینه زیادی صرف انجام این کارها میشود (هزینه زمانی، هزینه مالی و )...


ادامه مطلب

© 1393 - تمام حقوق این وب سایت برای شرکت شین محفوظ است.

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران