دوره فشرده تست نفوذ برنامه های کاربردی وب برای سومین بار در موسسه آموزش آنلاین وب آموز در حال ثبت نام برای علاقه مندان است.

این دوره برای همه علاقه مندان تست نفوذ و برنامه نویسان وب جهت آشنایی با ضعف های امنیتی این برنامه ها توصیه میشود.

شما میتوانید فارغ از مکان ، فقط با دسترسی به اینترنت در این کلاس ها شرکت کنید.


ادامه مطلب

شاید این سوال برای خیلی از صاحبان وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌ها پیش آمده باشد که برای کسب درآمد بیشتر از تبلیغات کلیلی، باید بنرهایشان را در کجای وب‌سایت خود قرار دهند. اول از همه باید به کاری که اکثر ما انجام می‌دهیم توجه داشته باشیم:


ادامه مطلب

کانفتی یکی از شرکت‌هایی است که در حوزه برگزاری مراسم‌های عروسی به فعالیت می‌پردازد. از طرفی این شرکت، وب‌سایت خود را به فروش لوازم جانبی مربوط به عروسی و درخواست برنامه ریزی عروسی اختصاص داده است. این شرکت پس از مدت 3 سال متوجه می‌شود که وب‌سایتشان بازده مطلوبی ندارد و به همین دلیل تصمیم می‌گیرند به دنبال راهکاری بگردند.


ادامه مطلب

شرکت Jump Start یکی از کسب‌وکارهای فعال در دنیای فناوری اطلاعات است که بیشتر روی حوزه ساخت و عرضه بازی‌های آموزشی برای کودکان در بازه سنی 3 الی 12 ساله تمرکز کرده و در طول 20 سال فعالیتش توانسته حدود 30 میلیون خانواده را به عضویت خود درآورد. محصولات این مجموعه در قالب بازی‌های آنلاین و کامپکت دیسک عرضه می‌شوند. Jump Start اخیرا یک کمپین برای یکی از بازی‌های آنلاینش راه‌اندازی کرده بود که پس از مدتی برای افزایش Conversion Rate (نرخ تبدیل) تصمیم گرفت تغییراتی در صفحه فرود آن ایجاد کند و به نوعی به بهینه‌سازی صفحه فرودش بپردازد.


ادامه مطلب

گزارش Assisted Conversions (نرخ‌های تبدیل کمکی) به شما اطلاعاتی شامل نقش و سهم ترافیک حاصل از هر کانال ورودی را به صورت خلاصه ارائه می‌دهد. هر کانال ورودی می‌تواند در مسیر ایجاد نرخ تبدیل، سه نقش متفاوت ایفا کند:


ادامه مطلب

نوشتن و گردآوری یک ایمیل خوب با هدف فروش یک هنر به حساب می‌آید. تلاش برای انتقال یک پیام صحیح برای ایجاد موقعیت فروش و راهنمایی کردن مخاطب به سمت وارد شدن به عملیات خرید، کاری است که به راحتی صورت نمی‌گیرد و هر فردی که روی بازاریابی ایمیلی به فعالیت می‌پردازد، باید به شدت روی یک سری نکات تمرکز کند.


ادامه مطلب

© 1393 - تمام حقوق این وب سایت برای شرکت شین محفوظ است.

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران